← Visi jaunumi
16.12

Publicēts GoRR 2022 nolikums

190 dienas līdz piektajām The Gulf of Riga Regatta sacensībām. 2022. gada 27.jūnijā startēsim no Rīgas, dosimies uz Salacgrīvu, pēc tam uz jauno Koigustes ostu Sāremā salā, un sacensības noslēgsies pie GoRR partneriem Kuresārē.

Ļoti gaidām mūsu uzticamos ikgadējos dalībniekus, un priecāsimies par jaunām – gan pašmāju, gan tuvāku un tālāku Baltijas jūras valstu komandām. Pieteikšanās ir atvērta www.gorr.lv

Nemitīgi domājot par regates kvalitatīvu attīstību, kur viens no būtiskākajiem parametriem ir godīga konkurence, 2022. gadā ir paredzēts pievērst lielāku un mērķtiecīgāku uzmanību ORC grupu pievilcībai.

ORC laivas tiks dalītas 4 grupās. No tām viena būs ORC Cruiser grupa, kurā aicinām startēt izteiktas kruīza tipa laivas. Pārējās ORC grupas tiks dalītas pēc CDL, lai nodrošinātu konkurenci starp laivām ar pēc iespējas līdzīgākiem parametriem.

Paredzamās CDL robežas tiks paziņotas maija beigās, vadoties no aptuvenā paredzamo dalībnieku sastāva.

ORC grupām plānoti četri piekrastes braucieni un olimpiskās distances, bet LYS un ORC Cruiser grupām plānoti pieci piekrastes braucieni.

ORC sertifikātu izsniegšanu no 2022. gada janvāra Latvijā koordinēs Latvijas Jūras burāšanas asociācija sadarbībā ar atbildīgo ORC inspektoru Matteo Zuppini (Spānija). Arī regates tehniskā komiteja, līdzīgi kā sacensību komiteja un protestu komiteja, turpmāk paredzēta starptautiska.

Aicinām iepazīties ar nolikumu detalizēti gorr.lv/lv/informacija un pieteikties regatei laikus gorr.lv!