← Visi jaunumi
22.05

Paziņojums par Gulf of Riga Regatta (GoRR) sacensību norisi 2020. gadā

Burātāji tiek aicināti pieteikties un gatavoties regatei

Līdz 9.jūnijam Latvijā ir noteikta ārkārtas situācija un ir spēkā dažādi ierobežojumi, kas aizliedz rīkot, tai skaitā, bet ne tikai, burāšanas sacensības. Ņemot vērā pastāvošos ierobežojumus un pārskatāmas informācijas trūkumu, kas ļautu vislabāk pielāgot un plānot regati, GoRR sacensību organizatori ir vērtējuši iespēju organizēt notikumu vai to atcelt.

Mēs apzināmies, ka, pieņemot lēmumu par sacensību norisi, mēs uzņemtos dažādus riskus. Mēs saprotam, ka pastāvošajā ārkārtas situācijā GoRR būtu nepieciešams pielāgoties un gadījumā, ja regate šogad notiku, ticamāk, tā būtu citādāka, ticamāk, tas būtu "New normal GoRR".

Tomēr augstāk par izglītojošiem un izklaides pasākumiem krastā mēs vērtējam sportisko garu – profesionālas un kvalitatīvi nodrošinātas sacensības uz ūdens. Un jo īpaši šajā izaicinājumu pilnajā laikā uzskatām par savu pienākumu būt vienotiem un stiprināt burāšanas garu. Tāpēc, cienot ikkatru burātāju un izsakot dziļu pateicību par atbalstu, paziņojam – ja valstī veidosies tiesiskais pamats regates īstenošanai, GoRR sacensību organizatori apņemas nodrošināt sacensību norisi. Mēs apņemamies ne tikai ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, bet arī pielāgot GoRR šim iepriekš nepieredzētajam "jaunais–normālais" periodam.

Mēs izveidojām GoRR burātājiem un mēs vienmēr to darīsim!

Tāpēc, lai iespējami efektīvāk varam pielāgot visas turpmāk valstī noteiktās izmaiņas, kā arī, lai spējam operatīvi sazināties ar ikkatru no jums, aicinām burātājus un komandas pieteikt dalību regatē, aizpildot tiešsaistes anketu: https://gorr.lv/lv/registracija

Uz tikšanos #newnormal #GoRR2020!

Jūsu #nnGoRR organizatoru komanda un draugi

P.S. Turpmākā informācija par sacensību norisi un iespējamām izmaiņām būs pieejama tiklīdz valstī tiks pieņemti tālredzīgāki un pasākuma norisei saistoši lēmumi.