← All news
05.07

Par GoRR 2024

Noslēdzoties 2023. gada GoRR, organizatori atskatījas uz sacensību norisi un kopumā ir gandarīti ar pasākuma gaitu. "Īpaši liels prieks par to, ka šogad nebijām spiesti laikapstākļu dēļ atcelt vai pārcelt kādu no posmiem. Kā arī liels prieks, ka visi burātāji ir pabeiguši regati bez būtiskām traumām," tā GoRR līdzorganizatore Ilona Skorobogatova. Viņa arī norāda: "Lepojamies ar līdz šim sasniegto lielāko dalībkomandu skaitu. Esam augoša regate un gribas prognozēt, ka teju visās grupās dalībnieku skaits nākošgad varētu pieaugt."

Regates organizatori atklāj, ka uzreiz pēc notikuma tiek kaldināti plāni 2024. gada GoRR. "Neslēpsim, esam jau sākuši domāt par nākošā gada GoRR," tā regates direktors Romans, "varam pačukstēt, ka, ticamāk, finišēsim Pērnavā. Ar pārējām ostām pārrunas notiks jau drīzumā." Viņš norāda, ka ir sasniegts līmenis, kad ostas ir gatavas nu jau pacīnīties par regates viesošanos to akavatorijā. "Tas ir ļoti svarīgi, ka varam augt kopā ar mūsu ostām un jūtamies gaidīti," papildina Romans.

"Nākošgad, ja mums izdosies saskaņot, lai regates norises datumi nepārklājas un lai ir vismaz nedēļa starpā ar Igaunijas lielāko regati Muhu Vain, GoRR varētu norisināties nedēļu vēlāk," skaidro regates līdzorganizatore Kanska. Viņa arī paskaidro, ka ierasti GoRR sākas Jāņu nedēļā, tomēr nākošgad Līgo iekrīt pirmdienā. Šādā gadījumā 24. jūnijs būtu jāieplāno jau kā pirmā reģistrācijas diena. "Lai arī varam organizēt grandiozu regates sākumu ar ielīgošanu, tomēr vēlamies to maksimāli fokusēti uz sportu un centīsimies salāgot 2024. gada jūras burāšanas kalendāru ar mūsu kaimiņiem igauņiem," viņu papildina Skorobogatova, norādot, ka daudzas gan Latvijas, gan Igaunijas komandas pēc dalības GoRR izvēlas startēt Igaunijas lielākajā jūras burāšanas regatē Muhu Vaina, kas jau gaidāmajā nedēļā tiks aizvadīta 66. reizi.